Hydroizolace

Oprava betonové sklepní stěny

Dobrý den, potřeboval bych poradit jak opravit betonovou sklepní stěnu. Koupil jsem dům ze třicátých let a zjistil jsem, že sklepní stěny, až po úroveň betonového stropu nad suterénem, jsou z prostého betonu. Toto stěny v interiéru se vlivem výkvětů narušují a beton se drolí. Na jednom místě jsem odrolil cca 50mm betonu. Ve sklepě jsem přestal větrat aby se netvořily další výkvěty. Tam kde to půjde v exteriéru vložím svislou hydroizolaci, ale v některých místech to nebude možné. Poraďte prosím jak nejlépe a nejúčiněji postupovat při sanaci betonu. Děkuji. S pozdravem. LK

Izolacia terasy

Dobry den,

ideme zakladat terasu (40m2). Pod terasou sa nachadza pivnicny priestor, ktory budeme vyuzivat ako sklad zahradnej techniky. Na vrch terasy budeme davat este novy poter, ktorym vytvorime spad.
Otazka znie, co mame dat na deku (pod poter) aby do tej pivnicky neztekalo. Staci tam nalepit IPU a zaliat poterom? Kedze pod terasou bude len sklad naradia, tak nechceme moc investovat do drahych izolacii.

Dakujem mm

spodní část domu izolace

Dobrý den,
potřebuji poradit. Spodní část domu se natřela z venku nátěrem ALFEMA HB500, ale raděj mi bylo doporučeno ještě na tento nátěr použít jiný materiál, který zabezpečí, že hydroizolace ve spodní části nepraskne. Následně zde bude dána lepidlo s perlinou a fasádní barva.

Lze na povrch tekuté gumy nanést rovnou PLASTIMUL 1K SUPER PLUS Mapei.
Moc děkuji za odpověď.

Oprava nesoudržné,sprašné podlahy garáže

Dobrý den. V garáži staré třicetpět let je nesoudržná sprašná betonová podlaha. Zatím provizorně přikryta gumovými pásy. Přemýšlím o její opravě, (renovaci) můžete mi prosím poradit, čím a jak správně postupovat? Nevím kde se stala chyba, (beton se dodělával na podzim roku 1981, možné promrznutí nebo špatný poměr, (nedostatačné množství cementu?) Teď bych potřeboval poradit aby se závada neopakovala. Nevím, vrchní vrstvu pět cm odstranit, aplikovat hloubkovou penetraci (jakou) a znovu dobetonovat, popřípadě položit dlažbu? Prosím, jaký máte na tuto problematiku názor?

Lepení nových obkladů na staré - sprchový kout

Dobrý den.
Máme sprchový kout obložený obklady, ale začalo nám někudy ve stěně zatíkat. Rozhodli jsme se, že na staré obklady dáme nově mozaiku. Jaký máme použít správné nátěry a spárovačku, aby se zatíkání zamezilo ?

Děkuji

Hydroizolace do koupelny na anhydrit

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je možné použít hydroizolaci do nové koupelny na anhydrit pod kterým je podlahové topení je třeba před nanesením hydroizolace použít penetraci a zda se hotová hydroizolace ještě penetruje? děkuji za odpověď
Zdeněk

Hydroizolace venkovního obkládaného bazénu

Dobrý den, stavím vnitřní celoroční bazén. Bude vykachlíkovaný. Máte vhodnou hydroizolaci? rozměry jsou 6x3x1,4m.
bazén je ze ztraceného bednění, hydroizolace, kachle.
Děkuji za odpověď
Hudeček

Rekonstrukce terasy

Dobrý den,
mám terasu - 4x5 m, kde je položena dlažba na betonu, pod tím je ještě ipa. pod terasu zatéká. Dlažba, i když byla mrazuvzdorná se štípe......prostě zatéká. Tato terasa je dělaná, rnovovaná (dlažba) před 5 lety, stavěná někdy v 70 letech z "hurdisek" Potřebovala bych poradit, z jakého materiálu udělat novou, popřípadě doporučit firmu.
Děkuji a přeji hezký den,
Ludmila Jelenová

Hydroizolace do jímky na vodu na zalévání

D.den, potřebuji poradit ohledně účinné a ne příliš drahé impregnace venkovní cementové(kameninové) nádrže na vodu , cca 100 l, pro zalévání zahrady. Děkuji,
D.Šefčovič

Hydroizolace jímky na dešťovou vodu

Požádal bych o systém vhodný k izolaci stávající jímky na dešťovou vodu, který by zabránil jejímu průsaku. S úctou Jaroslav Hřebíček

Termín: 

Rekonstrukce terasy

Dobrý den,

zasílám Vám následující poptávku :

Poptávka na zhotovení povrchu terasy RD  – balkonu 2.NP

Rohová terasa (balkon) o rozměrech  4,82 x 3,96 m (nad zimní zahradou v přízemí našeho RD) byla před pár lety zcela kompletně rekonstruovaná - dvojitá izolace, betony, keramická dlažba.

Termín: 

Mapelastic v koupelně na anhydritové podlaze

Dobrý den, mohu hydroizolaci mapei mapelastic použít k provedení hydroizolace v koupelně, když mám anhydritové podlahy?

Termín: 

Hydroizolace sprchového koutu jako finálka

Prosim o informaci, zdali mate v sortimentu hydroizolacni sterku do sprchoveho koutu - ktera se da pouzit  jako finalni uprava steny ve sprse  ( bez nasledneho  pouziti keramickeho obkladu )  s moznosti   uprav do pozadovaneho barevneho odstinu ? 

Dekuji

Sanace vlhkého zdiva

Dobrý den, sháním "něco" když podříznu vlhké zdivo dám tam klasicky lepenku, a potom jestli existuje "nějaká pěna" která by nahradila klasické zazdívání. Prostě jenom tu mezeru mezi lepenkou a zdivem zapěnovat a aby měla nějakou takovou vlastnost že udrží tu zátěž. Děkuji za odpověď

Termín: 

Zatékaní komínem

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit hydroizolační nátěr na přírodní kámen?

Na komín jsem nalepil přírodní kámen a vypadá to, že buď přímo přes kámen, nebo přes spáry mezi kameny (i když jsou vyspárovány dodatečně tmelem) dochází k prosakování vody během bočních dešťových přeháněk.

Použitý tmel byl na zatmelení střech proti vodě. Typ už neznám...

Termín: 

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy