Nivelační stěrky

Samonivelační stěrka

Dobry den, mohl bych vás poprosit o radu? Jsme ve fázi přípravy realizace podlahoveho topení v naší novostavbě. Jedna se o el. topny kabel zality nivelační hmotou na anhydritove podlaze. Topný kabel je šíře 5mm a výrobce doporučuje krytí nad kabelem 3-5mm. Jakou byste doporučil samonivelační štěrku? Anhydrit je již dostatečně vyschlý a zbroušený, finalni podlaha je vinyl click. Děkuji za informace Petr Tomáš Nová Paka

Cementová stěrka na podlahu a zdi

Dobrý den,
již delší dobu hledáme do novostavby tu správnou stěrku využitelnou na zdi i podlahu. Chceme, aby byla šedá cementová, blížila se vzhledem k betonu. Bude v koupelně na podlaze všude, i ve sprchovém koutu, i na celé stěně za linkou, potřebujeme tedy, aby byla voděodolná (počítáme s následným ošetřením matným lakem).
Budeme stěrkovat plochu o výměře téměř 70m2 (podlaha+stěny).

Xylolit

Dobrý den,
chystám se na rekonstrukci dětského pokoje. Podlaha je pravděpodobně z xylolitu, stará jako dům sám, tj. rok 1938 a potřebuje vyrovnat. Existuje nějaká vhodná nivelační stěrka na tento povrh? Jaký musím dodržet postup?
Předem Vám děkuji.
Jiří Bernhardt

Vyrovnání betonové podlahy do tl. 7mm

Dobry den jsem apsolutni laik podlahu jsem si betonoval sam s nerovnosti do 7 milimetru potreboval bych poradit jakou nivelacni sterku si mam koupit a jake mnozstvi kdyz velikost podlahy je 17 m ctverednich o nerovnosti do 7 milimetru. Dekuji predem za radu.
Vlastimil

Stopy v nivelaci

Dobrý den
Včera jsem vylejval nivelaci. Bohužel jsem neuhlídal kočku a tak tam mám pár stop.
Stopy přebrousím smirkem a zahladím do roviny. Chtěl bych se zeptat čím ty stopy mám vyplnit aby to vydrželo a nebilo poznat,(sádra na sádrokarton ???), jelikož se chystám vylít epoxidovou stěrku.
Děkuji Obdržálek

rekonstrukce terasy

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně plánované rekonstrukce terasy. Jedná se o terasu cca 5x4 metry, pod kterou je obytná místnost (zimní zahrada). V současnosti je řešena cca 5 cm betonem, na kterém je položená IPA. Přes tuto IPU někudy začalo zatékat a řešíme, jak terasu opravit. Máme ji v plánu do budoucna zastřešit a využívat k posezení.

Nejlepší stěrka pod dřevo ve vrstvě 5mm

Dobrý den, jaká stěrka je nejlepší k nivelaci 5 mm na betonovou podlahu v podkrovním bytě, se střídající se teplotou 10-25 st.C a pod dubovou podlahu?? Děkuji za odpověď, s pozdravem, Jan Krištof.

Zvednutí a vyrovnání betonové podlahy

Dobrý den, potřebovali bychom zvednout (vyrovnat) betonovou podlahu cca 35 m2 o 1 až 3 cm (jedná se dvě místnosti ve starším cihlovém domě v 1. patře) a připravit podklad pro položení nových parket. Na podlaze byly původně parkety lepené asfaltem (beton je od asfaltu již vyčištěn - úplně). Předem děkuji za radu, jak bychom měli postupovat a jaké materiály použít. Lenka Plicová

Nivelační hmota na starou dlažbu

Dobry den potřebovala bych poradit s nivelační hmotou na starou dlažbu do verandy není to uplně suché prostředí a také jsou tam nerovnosti nechce se nám dlažbu bourat jsme už starší lidé ale přesto si to chceme obnovit jestli poradíte tak jaká je spotřeba na 12m2 děkuji, věra Stepanuková

Nivelační stěrka na anhydrit

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, která nivelační stěrková hmota z Vaší nabídky je vhodná k vyrovnání anhydritové podlahy před celoplošným lepením dubové masivní podlahy(prkna)? Jde mi i o dostatečnou přídržnost stěrky k anhydrytu.

Děkuji  Holešinský

Nivelační stěrka na starou půdu

Dobry den potreboval bych poradit jakou pouzit samonivelacni sterku na starou pudu, kde chci vytvorit obyvaci pokoje. Jedna se o podlahu tvorenou betonovymi preklady, mezi kterymi je betomova skvara. Povrch je relativne vodorovny s prohlubnemi cca 5-15 mm. Povrch je take stary, prezraly a drolivy. Na sterku planuji polozit late a nasledne prkna. Predem dekuji za odpoved.

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy