Bazény

Potřeba provedení nových spár u bazénu se slanou vodou

Dobrý den, řeším pro mě velký problém. Mám bazén se slanou vodou, který byl uveden do provozu v roce 2013. Bohužel již od loňského roku řeším potřebu nových spár, protože původní spáry jsou v místech s častým stykem se slanou vodou zcela zničeny. Hodně jsem si načetla ve vaší poradně. Asi by bylo nejvhodnější použít spárovací hmotu KERAPROXY. Barvu bych zvolila 112 nebo 113. Spáry jsou široké více než 3mm. Ovšem teď si nejsem jistá, jestli je dostatečná spodní hydroizolace, jak píšete. Mám obavu, aby to úsilí a náklady na opravu nebylo zbytečné. Taktéž musíme nejdříve odstranit spáry původní.

Spárovací hmota na dlaždice u bazénu

Dobrý den, existuje prosím nějaká speciální spárovací hmota, která se využívá na spárování dlaždic u bazénu a vydrží mnohem déle než klasické spárování, které se po 5 letech docela dost vydroluje? Děkuji R.H.

Spárovací hmota pro bazén

Dobrý den, existuje prosím nějaká speciální spárovací hmota, která se využívá na spárování dlaždic u bazénu a vydrží mnohem déle než klasické spárování, které se po 5 letech docela dost vydroluje? Děkuji R.H.

Hydroizolace venkovního obkládaného bazénu

Dobrý den, stavím vnitřní celoroční bazén. Bude vykachlíkovaný. Máte vhodnou hydroizolaci? rozměry jsou 6x3x1,4m.
bazén je ze ztraceného bednění, hydroizolace, kachle.
Děkuji za odpověď
Hudeček

Hydroizolace do jímky na vodu na zalévání

D.den, potřebuji poradit ohledně účinné a ne příliš drahé impregnace venkovní cementové(kameninové) nádrže na vodu , cca 100 l, pro zalévání zahrady. Děkuji,
D.Šefčovič

Spárovací hmota - lem bazénu

Dobrý den,

hledám spárovací hmotu na bazén, resp. na vrchní lem bazénu z umělého pískovce, který je uložen na cementovém lepidle na betonové dlažbě usazené v betonu.

Je pro tento účel vhodný produkt MAPEI KERAPOXY DESIGN?

Jaká by byla cena? - barva bílá

Případně, co by jste mi doporučili?

Děkuji,

S pozdravem, Petr Vavera

Termín: 

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy