Koupelny

Cementová stěrka na podlahu a zdi

Dobrý den,
již delší dobu hledáme do novostavby tu správnou stěrku využitelnou na zdi i podlahu. Chceme, aby byla šedá cementová, blížila se vzhledem k betonu. Bude v koupelně na podlaze všude, i ve sprchovém koutu, i na celé stěně za linkou, potřebujeme tedy, aby byla voděodolná (počítáme s následným ošetřením matným lakem).
Budeme stěrkovat plochu o výměře téměř 70m2 (podlaha+stěny).

Hydroizolace do koupelny na anhydrit

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je možné použít hydroizolaci do nové koupelny na anhydrit pod kterým je podlahové topení je třeba před nanesením hydroizolace použít penetraci a zda se hotová hydroizolace ještě penetruje? děkuji za odpověď
Zdeněk

Drolící se spárovací hmota

Vážení,

mám ve sprchovém koutu dlažbu a pod ní elektrický temperovací drát. Spáry mezi dlaždicemi se začínají drolit.

Jakou hmotu k opravě spár mi poradíte  (barva je šedá jako malta) ?

S pozdravem a poděkováním

                  Pavel Novotný

Hydroizolace sprchového koutu jako finálka

Prosim o informaci, zdali mate v sortimentu hydroizolacni sterku do sprchoveho koutu - ktera se da pouzit  jako finalni uprava steny ve sprse  ( bez nasledneho  pouziti keramickeho obkladu )  s moznosti   uprav do pozadovaneho barevneho odstinu ? 

Dekuji

Dekorativní stěrka v koupelně

Dobrý den, potřebuji koupit materiál na konečnou povrch.úpravu nového hrubě vybroušené betonové podlahy na půlku pokoje pod volně stojící vanu..

Výměra je 5,6m2. Požadavky na vzhled a vlastnosti mám aby barva byla velmi světle šedá téměř až bílá, minerální,řekněme rustikálnějšího charakteru, ne jednolitá barva, povrch hladký, plocha bez spár. Jsem stavař s patnáctiletou praxí, podlahy profesionálně nedělám, ale stěrku chci dělat sám a jsem přesvědčen že jí bezproblémů zvládnu.

Čím lepit obklady a dlažby v koupelně

Dobrý den

Potřeboval bych poradit s výběrem materiálu pro obklad koupelny se sprchovým koutem bez vaničky, pouze s odtokovým žlábkem. Prohlížel jsem internet a našel jsem odkaz na váš eshop a kamennou prodejnu v Praze.

Mám připravené stěny a vytápěnou podlahu, sháním:

Lepení dlažby - lepidlo na obklady

Mohu použít k lepení dlažby lepidlo určené k lepení obkladů?

Hydroizolace v koupelně

Dobrý den, řešíme podlahy v koupelně a dočetl jsem se o tom, že je nutné používat hydroizolace pod dlažbu. Stačí použít jen penetraci a nebo je nutné používat nějaké speciální materiály? Děkuji za odpověď. P. V.

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy