Terasy - balkony - lodžie

Rekonstrukce terasy

Dobrý den,

Izolacia terasy

Dobry den,

ideme zakladat terasu (40m2). Pod terasou sa nachadza pivnicny priestor, ktory budeme vyuzivat ako sklad zahradnej techniky. Na vrch terasy budeme davat este novy poter, ktorym vytvorime spad.
Otazka znie, co mame dat na deku (pod poter) aby do tej pivnicky neztekalo. Staci tam nalepit IPU a zaliat poterom? Kedze pod terasou bude len sklad naradia, tak nechceme moc investovat do drahych izolacii.

Dakujem mm

Oprava nesoudržné,sprašné podlahy garáže

Dobrý den. V garáži staré třicetpět let je nesoudržná sprašná betonová podlaha. Zatím provizorně přikryta gumovými pásy. Přemýšlím o její opravě, (renovaci) můžete mi prosím poradit, čím a jak správně postupovat? Nevím kde se stala chyba, (beton se dodělával na podzim roku 1981, možné promrznutí nebo špatný poměr, (nedostatačné množství cementu?) Teď bych potřeboval poradit aby se závada neopakovala. Nevím, vrchní vrstvu pět cm odstranit, aplikovat hloubkovou penetraci (jakou) a znovu dobetonovat, popřípadě položit dlažbu? Prosím, jaký máte na tuto problematiku názor?

Rekonstrukce terasy

Dobrý den,
mám terasu - 4x5 m, kde je položena dlažba na betonu, pod tím je ještě ipa. pod terasu zatéká. Dlažba, i když byla mrazuvzdorná se štípe......prostě zatéká. Tato terasa je dělaná, rnovovaná (dlažba) před 5 lety, stavěná někdy v 70 letech z "hurdisek" Potřebovala bych poradit, z jakého materiálu udělat novou, popřípadě doporučit firmu.
Děkuji a přeji hezký den,
Ludmila Jelenová

rekonstrukce terasy

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně plánované rekonstrukce terasy. Jedná se o terasu cca 5x4 metry, pod kterou je obytná místnost (zimní zahrada). V současnosti je řešena cca 5 cm betonem, na kterém je položená IPA. Přes tuto IPU někudy začalo zatékat a řešíme, jak terasu opravit. Máme ji v plánu do budoucna zastřešit a využívat k posezení.

Spárovací hmota v tubě

Prodavate sparovaci hmotu v tubach pro venkovni dlazbu.Nechci ji mixovat z prasku.protoze exterier dlazba ma komplikovanou barvu a sterkovanym sparovanim bych ji zaspinil-- Diky Paul N.J.

rekonstrukce terasy - dlažbou

Dobry den, plánujeme rekonstruovat terasu, položením klasické dlažby.
Přes terasu do místností pod terasou nezatéká. Současné řešení skladby je: dřevěné trámy na nich spřažená dřevo-betonová deska s výztuží s kari sítí cca 10cm, hydroizolace z IPY, na ní tepelná izolace 20cm (jsou pod ní vytápěné prostory ), parotěsná zábrana a betonová roznášecí deska s kari sítí ve spádu (cca1,5-2%) a na tom IPA.
Chci se zeptat, jak by se to dalo řešit položení klasické dlažby.
Předem děkuji za odpověď.

Strnadlová

Lepení dlažby na terase

dobrý den, prosím o radu , jaké produkty by byly vhodné pro přípravu podkl.betonu a lepení dlažby 33,3x33,3 x8mm na venkovní terase + schodiště (chci dělat svépomocí)

betonová terasa (deska 17 m2) je cca 1,2m vysoko nad terénem stojí na ocelových profilech a je nadstřešená  (částečně na ní z boku prší+ sníh) byla z ní odstraněna původní dlažba , která se po cca 10 letech  oddělila od betonu –nebyla provedena ochrana proti vlhkosti,lepidlo bylo rozdrolené.

Renovace terasy

Dobry den, planujeme rekonstruovat starou terasu, na ktere je polozena ipa a pres kterou nam zateka do mistnosti pod terasou. Soucasne reseni je cca 10cm beton na hurdisku a na tom ipa.
 
Chci se zeptat, jak by se to dalo resit. Mam jiz zpracovane nabidky na zaizolovani stavajiciho systemu novou folii fatrafol. Na tu ale nelze polozit klasickou dlazbu nebo kaminkovy koberec, ktery zvazujeme.
 
Predem dekuji za odpoved.
 
Krbec

Hydroizolace balkonu s MAPEI materiály

Dobry den, je mozne poradit, jaky typy izolacni hmoty od firmy MAPEI mam pouzit na hydroizolaci balkonu ? Jde o stary dum, balkon je betonovy (nijak nezateplen) a mame tam starou dlalzbu, kterou chceme vykopat az na ten beton.

Co po tom polozit na ten beton ? Slysela jsem o ruznych izolacnich hmotach od firmy MAPEI.

Na izolaci chceme pokladat drevena terasova prkna.

Dekuji predem za radu.

 

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy