Oprava drátkobetonové podlahy

Dobrý den,

potřebovali bychom opravit díry v drátkobetonové podlaze se vsypem šedé barvy. Jedná se díry jednak o průměru cca 2 - 3 cm a pak díry průměru cca 8 - 10 cm. Díry jsou cca 10 cm hluboké a jsou po odstraněném ukotvení strojů...
Mohli by jste nám prosím doporučit nějaký vhodný opravný materiál z vaší produkce....

Předem děkuji.

S pozdravem
Ing. David Novosad

Kategorie dotazu: 

Komentáře

Obrázek uživatele Marcons Int.

Dobrý den pane Novosade,

otvory 2-3 cm lze opravit např. epoxidovou pryskyřicí  KERAPOXY, při sanaci je lepší otvory vyplnit mírně nad líc betonu a po vytvrzení povrch zabrousit. Přestože je materiál určen pro lepení a spárování, jedná se o surovinu s vysokou pevností v tlaku (odzkoušeno např. ve skladové hale Mapei). Je v různých odstínech, takže se dá i přibližně sladit s barvou podkladu.

Pokud by se nekladl důraz na barvu, ale naopak na cenu – je možné udělat si plastmaltu z levnějšího epoxidu (Epoxy 455 nebo Epoxy 474) a písku.

Volbou frakce a množství písku si volíte i hustotu plastmalty.

Pro větší otvory lze volit MAPEGROUT SV FIBER (technický list níže), nutno aplikovat ve dvou pracovních krocích, max. vrstva v jednom kroku je 50 mm. Povrch první vrstvy zachovat hrubý. Povrch podkladní konstrukce musí být velmi hrubý a maltu lít do ohraničeného prostoru.

Dostupnost: Kerapoxy 5kg (v šedých odstínech) a Mapegrout SV fiber – na objednání cca 2 dny, Epoxy 455 i Epoxy 474 a různé frakce písků máme skladem.

V případě dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat

S pozdravem,
Jiří Pražan
Marcons International s.r.o.
Tel.: 731 675 962
www.chytrematerialy.cz

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy